Pogotowie wodociągowe i kanalizacyjne

Zdajemy sobie sprawę jakim problemem może być dla gospodarstwa domowego lub firmy awaria sieci kanalizacyjnej lub wodociągowej. Nierzadko wiąże się z ograniczeniem możliwości pracy lub normalnego funkcjonowania, nie wspominając już o szkodach materialnych, których usunięcie bywa drogie i czasochłonne. Wiemy także, że tego typu kłopoty pojawiają się bardzo często w problematycznych terminach - takich, jak późny wieczór, weekendy oraz święta, kiedy to znalezienie hydraulika "na zaraz" jest bardzo trudne, lub wręcz niemożliwe.

W związku z tym zdecydowaliśmy się świadczyć usługę pogotowia wodociągowo-kanalizacyjnego na terenie Poznania i jego południowych okolic w różnego rodzaju nagłych przypadkach, wymagających natychmiastowej interwencji fachowca. Zajmujemy się naprawami zarówno usterek (dużych i małych) kanalizacji, jak i sieci wodociągowej, takich jak pęknięcia rur oraz inne. Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz doświadczenie, aby wszelkich napraw dokonać w sposób możliwie szybki i nieinwazyjny.

Ponieważ wezwanie pogotowia wodno-kanalizacyjnego jest zawsze sprawą pilną serdecznie zapraszamy do kontaktu zarówno w przypadkach nagłych problemów, jak i tych mniej "palących" - umówimy się, przyjedziemy i rozwiążemy Twój problem szybko i fachowo. Na terenie Poznania oraz w okolicach Mosiny, Lubonia, Puszczykowa gwarantujemy także bardzo szybki dojazd.